Helping sell more!

Все, що ми робимо, має на меті збільшення Ваших продажів

«Як це вплине на продажі ?» – ось основне питання, яке Ви напевне задаєте собі, перш ніж зробити той чи інший хід на шахматній дошці ринку! І саме це питання задаємо собі ми при розробці і втіленні в життя будь-якого Вашого проекту. Тому результати кожного проекту ми оцінюємо з точки зору його впливу на ріст об’ємів продажу Вашого продукту.  

Запропонувати й реалізувати план дій, який дасть економічний ефект, – це наша основна задача!


Робимо те, що вміємо і любимо

У нашому меню Ви не знайдете списку послуг з усіх розділів маркетингу. Ми не робимо „все на світі”, оскільки знаємо, що добре робити „все на світі” неможливо. Ми робимо те, що любимо і вміємо, але робимо це виключно добре!

 

Партнерство й відповідальність

Проектів багато, добре ім’я – тільки одне! Ми будуємо довготривалі партнерські стосунки, і репутація надійної, професійної команди для нас – не порожній звук!

     

Ми розуміємо з півслова

Вам не доведеться розказувати нам, як саме, що і коли потрібно робити. Наш досвід і навички дозволяють пропонувати дійсно ефективні рішення. Вам залишиться лише вибрати й натиснути на кнопку „старт”. Ми також можемо чітко і грамотно втілити в життя Ваш план, адже ми не лише досвідчені маркетологи, а й хороші виконавці.
 

 

Робота з нами приносить задоволення

Вашу задачу ми вирішуємо, як свою власну. Не потрібно турбуватися, що щось пропущено чи не взято до уваги, контролюючи кожен крок. Ми даємо Вам можливість забути, наскільки це можливо, про поставлену задачу і сконцентруватися на нових сферах розвитку Вашого бізнесу. Ви будете знати, що все під контролем, і результат не змусить себе довго чекати.

     
Наша історія ...

Наша команда зібралася в єдину структуру Accel Trade Marketing у 2006 році. До цього моменту у кожного з нас вже був величезний досвід роботи в торговому маркетингу в міжнародних компаніях FMCG. 8 років – такий середній стаж роботи команди. Тепер ми готові поділитись накопиченими знаннями й досвідом з Вами, щоб зробити Ваш бізнес успішнішим. Ми готові вирішити усі Ваші задачі у сфері трейд-маркетингу і продажів незалежно від їх складності, об’єму та географії.

Ми будемо раді запропонувати Вам такі послуги: мерчандайзинг, прямий продаж, сервіс по POS матеріалам, мотиваційні програми, перепис торгівельних точок, консалтинг, тренінги, аутсорсинг персоналу, промо активності (робота зі споживачем).


+380 (44) 362 24 74 / info@accel.com.ua

Please wait... loading
закрыть
Please wait... loading
закрыть