Наші послуги

Усі послуги, які ми пропонуємо, – це інструменти рішення однієї великої задачі – росту продажів!

Мерчандайзинг

Для забезпечення постійної наявності Вашої продукції у торгових точках, дотримання рекомендованих цін, розміщення рекламних матеріалів, а також виконання будь-яких інших поставлених задач торгового маркетингу, агентство готове надати у Ваше розпорядження польову команду.

Детальніше ...

Повний сервіс POS-матеріалів

Ми надаємо повний сервіс у роботі з тимчасовими й постійними рекламними матеріалами у точках продажу, беручи на себе абсолютно всі процеси: ідейні розробки, планування, виробництво матеріалів, їх тестування, збереження й доставку, розміщення у точках продажу, ремонт і заміну, ведення бази даних POS-матеріалів.

Детальніше ...

Аудит та перепис торгових точок

Команда агентства здійснить перепис торгових точок (Сенсус) на заданій території і збере всю інформацію, необхідну Вам для оцінки об’ємів ринку, окремих його каналів, класифікації роздрібу та планування усієї подальшої маркетингової активності в каналах збуту. Ви отримаєте такі дані, як адреса і тип торгових точок, асортимент товарів, ціни, об’єм продажів, контактні особи і телефони, а також будь-яку іншу доступну і узгоджену інформацію про місця продажу. Отримані дані будуть оброблені і надані в електронному вигляді.

Детальніше ...

Програми мотивації для торгових партнерів

Ми пропонуємо розробку й реалізацію мотиваційних програм, за допомогою яких Ви встановите хороші взаємовідносини з торговими точками, збільшите продажі Вашої продукції, розширите асортимент і досягнете рішень інших маркетингових задач. Учасниками таких програм можуть бути особи, що приймають рішення у точках продажу, або торговий персонал, а бажаний результат досягається за рахунок винагород, які вони отримують за виконання поставлених перед ними задач. Ми можемо запропонувати використання в механіці активностей найновіших технологій та розробок: Інтернет-порталів, web money, промо-сайтів, sms-маркетингу.

Детальніше ...

Робота зі споживачем (промо)

За допомогою актівностей по просуванню продуктів, спрямованих на споживача,  вирішується багато задач, у тому числі підтримка нових запусків, підвищення лояльності споживачів, консультації по продукту, і, звичайно, збільшення об'ємів продаж.

Ми готові надати промоутерів, консультантів, супервайзерів та інших фахівців для організації btl-заходів в будь-якому регіоні України на короткий або довготривалий термін. Наша пропозиція не обмежується стандартними промо-акціями, але й охоплює різні методи роботи зі споживачем-сенсорний маркетинг, довгострокові програми лояльності, колл-центри, sms-маркетинг та інші.

Детальніше ...

Тренінги

Для Вас: Досвідчені спеціалісти проведуть тренінги для Вашої команди торгового маркетингу, завдяки чому вона зможе більш оперативно виконувати поставлені задачі в торгових точках, ефективніше використовувати правила мерчандайзингу, легше налагоджувати тісні стосунки з персоналом точок продажу. Торгові представники будуть знати, що і як потрібно робити під час візиту для досягнення поставлених цілей.
Для Ваших партнерів: Для персоналу торгових точок агентство проводить тренінги з продукції замовника, на яких учасники отримують знання про характеристики й переваги продукції, вчаться правильно продавати продукт споживачам.

Детальніше ...

Система прямого продажу

Для побудови дистрибуції та забезпечення постійної наявності Вашої продукції в торгових точках за допомогою прямих продажів у Ваше розпорядження буде надана польова команда торгових представників. За необхідності під час візитів вони також зможуть здійснювати базовий мерчандайзинг.

Детальніше ...

Консалтинг у торговому маркетингу

Проаналізувавши Вашу ситуацію, наші спеціалісти визначать її сильні і слабкі сторони та запропонують практичні рекомендації з покращення показників компанії на ринку. На основі наданої Вами інформації буде розроблений конкретний план дій, у якому Ви знайдете відповіді на питання що, коли, де і як має бути зроблено для досягнення бажаного результату.

Детальніше ...

Аутсорсінг персоналу

Якщо ви бажаєте оптимізувати витрати на персонал, зменшити свій штат, не зменшуючи об’єм виконуваних завдань або Вам потрібні професійні співробітники на короткий термін, ми готові запропонувати послуги аутсорсинга персоналу в області маркетингу.

Детальніше ...+380 (44) 362 24 74 / info@accel.com.ua

Please wait... loading
закрыть
Please wait... loading
закрыть